Pradžiaausinių tipai
Garso aparatūra

YPATINGI PASIŪLYMAI

FiiO X7 Standard grotuvas

599 EUR 499 EUR


Jamo In20m ausinės

78 EUR 43 EUR


 

ausinių tipai

Atviro korpuso ausinės

Atviro tipo ausinių korpuso išorinė dalis (už garsiakalbio) yra atvira, dažniausiai pridengta grotelėmis. Taip garsas nevaržomai sklinda tiek į išorę (gali trukdyti toje pačioje patalpoje esantiems asmenims), tiek į vidų (išorės triukšmas gali trukdyti klausytis muzikos).

Paprastai atviro tipo ausinės būna skirtos naudoti namuose, kur nėra aplinkinių triukšmų. Jomis išgaunamas garsas yra natūralesnis, turi platesnę, gilesnę erdvę, lyginant su uždaro korpuso tipo ausinėmis.


Uždaro korpuso ausinės

Uždaro tipo ausinių garsiakalbiai yra įmontuoti į uždarus korpusus, kurie riboja garso sklidimą į išorę ir į vidų.

Tokiose ausinėse žemas dažnis paprastai būna ryškesnis, labiau pabrėžtas. Garse gali būti pastebimi prieskambiai dėl uždarame korpuse susidarančių rezonansų, tačiau tokios ausinės gerai izoliuoja triukšmus iš išorės, tuo pačiu neskleisdamos garso į aplinką.

Uždaro tipo ausines dažnai naudoja triukšmingose aplinkose, monitoringui per renginius, studijose.


Įstatomos į ausis

Į ausis įstatomos ausinės yra dviejų tipų:

Įstatomos į ausies kanalo vidų. Pasižymi gera garso izoliacija, lengvai pritaikomos kiekvieno ausiai, nes komplektuojamos su kelių skirtingų dydžių padeliais. Visi šių ausinių atukuriami garsai lieka ausies kanale, nėra praradimų į išorę, todėl klausantis tokių ausinių pastebimas garso išbaigtumas.

Įstatomos ausies kanalo išorėje. Tokios ausinės yra pigesnės, prasčiau atkuriančios garsą nei į ausies kanalo vidų įstatomos ir todėl dažnai aptinkamos nešiojamų grotuvų, telefonų ir kitose komplektacijose. Ausinės pasižymi prasta garso izoliacija.


Kompaktiškos ausinės

Šiai kategorijai mes priskiriame ausines, kurių korpusai ir garsiakalbių diametrai yra mažesni nei įprastai namuose naudojamų ausinių ir kurių pagalvėlės neapgaubia ausų, o jas apspaudžia (angl. supra-aural).

Dažnai tokių ausinių lankeliai yra sulankstomi, kad būtų paprasčiau transportuoti, kabelio ilgis neviršyja 1,5 m.


Belaidės ausinės

Belaidės ausinės leidžia klausytojui nevaržomai judėti atsitraukus toliau nuo garso šaltinio. Šių ausinių naudojimo principas: prie šaltinio išvesties jungiamas belaidžių ausinių siūstuvas, kuris signalą koduoja ir perduoda į ausinių korpuse įmontuotą imtuvą. Imtuvas signalą atkoduoja ir perduoda į ausines.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl papildomų garso konversijų belaidės ausinės garso kokybe nusileidžia įprastoms laidinėms. Rekomenduojame belaides ausines rinktis tik tada, kai su laidinėmis neapvyksta išsiversti.

Belaidžių ausinių veikimo atstumas gali būti nuo 10 m, iki 200 m. Dažniausiai jos būna pritaikytos naudoti namų sąlygomis, nes siūstuvas turi būti pajungtas į elektros tinklą, tačiau pasitaiko išimčių, kaip antai Sennheiser RS 160 modelyje, kurio kompaktiškas siūstuvas gali būti maitinamas ir dvejomis AA tipo baterijomis.

Pastaba: šiai kategorijai nepriskiriame "Bluetooth" ausinių.


 

Vartotojo zona
Prekių krepšelis
Peržiūrėti savo prekių krepšelį.
AUSINIŲ PASIRINKIMO GIDAS
PAGALBA

Kaip pirkti internetu?

Reikia pagalbos renkantis ausines?

Kreipkitės telefonu 8 6161 4440 arba e-paštu info@ausines.com

Pirkimo sąlygos

KODĖL VERTA PIRKTI PAS MUS?
  • Didžiausias ausinių ir jų priedų pasirinkimas visoje Lietuvoje
  • Profesionali konsultacija renkantis
  • Beveik visą asortimentą turime vietoje
  • Demo modeliai (galimybė išsibandyti)
  • Tik originali produkcija iš oficialių atstovų arba tiesiai iš gamintojo

             

             

prisijunkite prie mūsų

               

 
Visos teisės saugomos. © 2018 UAB "Audio guru". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Audio guru" sutikimą. Sprendimas:Dpak Dizainas:Tavotinklapis.lt