PradžiaApžvalga: mobilus ausinių stiprintuvas FiiO E11
Garso aparatūra

YPATINGI PASIŪLYMAI

FiiO X7 Standard grotuvas

599 EUR 499 EUR


Jamo In20m ausinės

78 EUR 43 EUR


 

Apžvalga: mobilus ausinių stiprintuvas FiiO E11

FiiO E11 yra galingiausias iš mobilių FiiO gaminamų ausinių stiprintuvų. Jame naudojamas kokybiškas analoginis ALPS gamintojo potenciometras (garso reguliatorius), kuris užtikrina žemą triukšmų lygį ir reikiamą balansą tarp kairio ir dešinio kanalų (potenciometras taip pat atlieka ir įjungimo-išjungimo funkciją).

Kokybiškas plastiko korpusas, dengtas anoduoto aliuminio plokštelėmis, užtikrina ne tik atsparumą mechaniniams pažeidimams, bet ir apsaugo nuo elektromagnetinių bangų. FiiO E11 naudoja 3,7V, 800mAh BL-5B tipo ličio jonų bateriją, kuri dažnai sutinkama mobiliuosiuose telefonuose, todėl esant reikalui ją bus galima atsinaujinti be didesnio vargo ir ilgų paieškų.

Pilno baterijos įkrovimo trukmė ~3 val., o ji išsikrauna maždaug po 10-18 valandų naudojimo ir tai priklauso nuo to, su kokiomis ausinėmis ir kokiuose režimuose stiprintuvą naudosite.

FiiO E11 turi du veikimo režimus - "Hi power" ir "Low power". "Hi power" režimu stiprintuvo atiduodama galia yra300mW (16Ω), 200mW (32Ω), 35mW (300Ω), “Low power” - 120mW (16Ω), 88mW (32Ω), 13mW (300Ω).

Garso šaltiniams ir ausinėms prijungti stiprintuve įmontuoti standartiniai 3,5mm lizdai.

Garsas. FiiO E11 perduodamas garsas yra ganėtinai neutralus, su trupučiu švelnaus prieskambio. Žemi dažniai minkšti, gilūs. Vidurinieji dažniai - aiškūs, tinkamai atskiriantys instrumentus, “šilti”. Aukštieji dažniai tolygiai susilieja su viduriniaisiais, neišsišoka į priekį ir išlaiko vientisumą garse. Apibendrinant – E11 ausinių stiprintuvas yra “pralaidus”, neslepiantis detalių ir neiškreipiantis garso, tačiau turintis truputį “šilto” prieskambio.

Gamintojas numatė dovanėlę “boso” mylėtojams – dviejų lygių žemų dažnių sustiprinimas. Pirmasis lygis ~ 4,5 db (prie ~ 55 Hz), antrasis ~ 8 db (prie ~ 55 Hz).

FiiO E11 ausinių stiprintuvas – puikus sprendimas tiems, kas su nešiojamais muzikos grotuvais ar telefonais naudoja “rimtesnes” nei standartiškai komplektuojamas ausines.

Komplekte rasite:

  • USB laidą baterijos įkrovimui;
  • 3,5 mm <--> 3,5 mm laidą garso šaltiniui prijungti;
  • dirželį stiprintuvui primontuoti prie nešiojamo muzikos grotuvo, telefono;
  • naudojimo instrukciją.

Naudojant FiiO E11 su iPod/iPhone/iPad, rekomenduojame jungti per "Line out" jungtį su FiiO L9 laidu.

Apžvalga: mobilus ausinių stiprintuvas FiiO E11
Vartotojo zona
Prekių krepšelis
Peržiūrėti savo prekių krepšelį.
AUSINIŲ PASIRINKIMO GIDAS
PAGALBA

Kaip pirkti internetu?

Reikia pagalbos renkantis ausines?

Kreipkitės telefonu 8 6161 4440 arba e-paštu info@ausines.com

Pirkimo sąlygos

KODĖL VERTA PIRKTI PAS MUS?
  • Didžiausias ausinių ir jų priedų pasirinkimas visoje Lietuvoje
  • Profesionali konsultacija renkantis
  • Beveik visą asortimentą turime vietoje
  • Demo modeliai (galimybė išsibandyti)
  • Tik originali produkcija iš oficialių atstovų arba tiesiai iš gamintojo

             

             

prisijunkite prie mūsų

               

 
Visos teisės saugomos. © 2018 UAB "Audio guru". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Audio guru" sutikimą. Sprendimas:Dpak Dizainas:Tavotinklapis.lt