PradžiaKaip išsirinkti ausines
Garso aparatūra

YPATINGI PASIŪLYMAI

FiiO X7 Standard grotuvas

599 EUR 499 EUR


Jamo In20m ausinės

78 EUR 43 EUR


 

Kaip išsirinkti ausines

Kaip išsirinkti ausines?

Ausinių tipai

Visų pirma turėtumėte atkreipti dėmesį į tai:

  1. kur ausines naudosite;
  2. prie kokių garso šaltinių/stiprintuvų jungsite ausines;
  3. ar klausant ausinių netrukdysite aplinkiniams, ar išorės triukšmai netrukdys Jums.

1. Ausines naudojant namie, maži gabaritai neturėtų būti aktualu. Galima rinktis iš didelių, ausis apgaubiančiomis pagalvėlėmis, atviro ar uždaro korpuso ausinių. Didesnės ausinės - tai didesni korpusai, garsiakalbio diametrai. Visa tai sukuria platesnę ir gilesnę erdvę, geresnį garso išbaigtumą.

Jei ausines nešiositės, dairykitės mažesnių gabaritų modelių. Kompaktiškos ausinės įprastai būna dedamos ant ausų (jų neapgaubiančios), dažnai pasitaiko su sulankstomais lankeliais. Tokios ausinės, dėl mažesnių korpusų ir garsiakalbių neprilygs aukščiau minėtoms, namams skirtoms ausinėms garso išbaigtumu ir gyliu, tačiau nemažai muzikos mėgėjų jas renkasi dėl patogumo nešiojantis. Taip pat nepamirškime į ausis įstatomų ausinių. Jos yra nepralenkiamos savo kompaktiškumu, garso izoliacija bei atkuriama garso kokybe, lyginant su to paties kainų lygio ant ausų dedamomis ausinėmis, tačiau į ausis įstatomos ausinės ne visiems yra priimtinos dėl kai kurių savybių, kurios bus aptartos kitame skyrelyje.

2. Renkantis ausines telefonui, nešiojamam grotuvui ar įprastai kompiuterio garso kortai, atkreipkite dėmesį į ausinių varžą ( Ω ) ir jautrumą ( dB ). Minėtuose garso šaltiniuose naudojami silpni stiprintuvai, o mažos varžos ir didelio jautrumo ausinės stiprintuvo galią panaudoja efektyviau. Pastebėsite, kad beveik visais atvejais į ausis įstatomos, kompaktiškos ar kito tipo nedidelių gabaritų ausinės turi varžą ne didesnę nei 32Ω ir jautrumą ne mažesnį nei 100 dB .

Namams skirtų ausinių, ypač aukštesnės klasės, varža ne retai siekia 300Ω ir daugiau. Tokioms ausinėms reikalingi galingi ausinių stiprintuvai.

Jei norite išgauti geresnė garso atkūrimo kokybę iš nešiojamų muzikos grotuvų, siūlytume išmėginti mobilius ausinių stiprintuvus. Jie yra kompaktiški, lengvai ir patogiai priderinami prie telefono ar grotuvo ir ypač tinkami tais atvejais, kai naudojami su didesnėmis, galingomis ir didelę varžą turinčiomis ausinėmis.

3. Norėdami klausant ausinių netrukdyti aplinkiniams ir kad išorės triukšmai netrukdytų Jums, rinkitės uždaro korpuso ausines. Jos geriau izoliuoja garsą, lyginant su atviro korpuso ausinėmis. Tačiau beveik visais atvejais atviro korpuso ausinių atkuriamas garsas turi platesnę, gilesnę erdvę, yra "neužspaustas". Apibendrinant, jei garso izoliacija nėra būtina, dairykitės atviro korpuso ausinių.

Ausinių techniniai duomenys

Norėdami sužinoti ar ausinės garsą atkuria kokybiškai, mažiausiai kreipkite dėmesį į techninius duomenis. Kai kurie techniniai parametrai, pavyzdžiui jautrumas ir varža, reikalingi derinant ausines prie vieno ar kito garso šaltinio, stiprintuvo. Nepasikliaukite atkuriamų dažnių juosta (jos ribomis), kurias pateikia gamintojai, nes, dažniausiai, jie nenurodo, kokiomis sąlygomis atkuriamų dažnių juostos ribos buvo matuojamos. Skirtingi gamintojai matavimus atlieka skirtingomis sąlygomis ir dažnai vieno gamintojo ausinės, su pateikta siauresne atkuriamų dažnių juosta, garsą atkurs geriau nei kito gamintojo ausinės, kurių nurodyta dažnių juosta yra platesnė.

Geriausias būdas išširinkti ausines - jas išmėginti !

Vartotojo zona
Prekių krepšelis
Peržiūrėti savo prekių krepšelį.
AUSINIŲ PASIRINKIMO GIDAS
PAGALBA

Kaip pirkti internetu?

Reikia pagalbos renkantis ausines?

Kreipkitės telefonu 8 6161 4440 arba e-paštu info@ausines.com

Pirkimo sąlygos

KODĖL VERTA PIRKTI PAS MUS?
  • Didžiausias ausinių ir jų priedų pasirinkimas visoje Lietuvoje
  • Profesionali konsultacija renkantis
  • Beveik visą asortimentą turime vietoje
  • Demo modeliai (galimybė išsibandyti)
  • Tik originali produkcija iš oficialių atstovų arba tiesiai iš gamintojo

             

             

prisijunkite prie mūsų

               

 
Visos teisės saugomos. © 2018 UAB "Audio guru". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Audio guru" sutikimą. Sprendimas:Dpak Dizainas:Tavotinklapis.lt