Ausinės

Paskutinius keliolika metų ausinių rinka tampa vis dinamiškesnė, atsiranda naujos ausinių kategorijos (belaidės, triukšmą slopinančios). Pradėti plačiai naudoti sudėtingų konstrukcijų garsiakalbiai. Savo elektroninėje parduotuvėje ausines suskirstėme į keturias kategorijas: ausinės su lankeliu, įstatomos į ausis ausinės, belaidės ausinės ir triukšmus slopinančios ausinės.

Ausinės Prekių šioje kategorijoje: 74

Subkategorijos

 • Ausinės su lankeliu

  Ausinės su lankeliu gali būti naudojamos tiek stacionariai (namuose ar darbe), tiek keliaujant.

  Stacionariam naudojimui pritaikytos ausinės dažniausiai būna didesnės, apgaubiančios ausis, su dvigubu lankeliu, kurio viena dalis ausinių korpusus prispaudžia prie ausų, kita - plačiai paskirsto ausinių svorį. Jei nereikalinga garso izoliacija, rekomenduojame rinktis atviro korpuso ausines. Jų atkuriamas garsas turės platesnę erdvę, geresnį detalumą.

  Ausinės su lankeliu, kurios daugiau pritaikytos kelionėms - kompaktiškesnės, turi sulankstomą lankelį ir dažniausia būna uždaro korpuso, idant izoliuoti nuo išorės triukšmų.

 • Įstatomos į ausis ausinės

  Į ausis įstatomos ausinės visada būna komplektuojamos su silikoninėmis skirtingų dydžių pagalvėlėmis. Taip jas galima lengviau pritaikyti prie ausies kanalo dydžio, nes nuo to labai priklauso garso atkūrimo kokybė ir izoliacijos lygis nuo išorės triukšmų.

  Pradinio lygio ausinėse naudojami įprasti dinaminiai, aukštesnėse serijose - Balanced armature tipo garsiakalbiai, kurių būna net po kelis vienoje ausinėje. Aukštesnio lygio į ausis įstatomos ausinės taip pat turi ir atjungiamus laidus, kad juos sudėvėjus galima būtų pasikeisti.

  Aktyviam laisvalaikiui rekomenduojame ausines, kurių konstrukcijoje numatyta laidą užkabinti už ausies. Tokio tipo ausinės žymiai geriau laikosi ausyse.

 • Belaidės ausinės

  Belaidėse ausinėse garsas dažniausiai perduodamas per bluetooth, todėl jas daug kas vadina tiesiog bluetooth ausinėmis. Ne retai mūsų klausia, ar belaidžių ausinų garsas prastesnis nei laidinių? Atsakome - prie įprasto šaltinio geras belaidės ausinės geriau jungti per bluetooth, nei laidu. Svarbu, kad ausinės palaikytų aptX

 • Triukšmą slopinančios ausinės

  Ausinės su aktyvia triukšmo slopinimo funkcija, mikrofonų pagalba, identifikuoja išorės triukšmus ir juos nuslopina, apverčiant garsiakalbio fazę.

per puslapį
Rodoma 1 - 50 iš 74 prekių