Beyerdynamic DT990 Pro ausinės

Koss Porta Pro ausinės

Pristatytos dar 1984 m., Koss Porta Pro ausinės apibrėžė naujus standartus portabilių ausinių rinkoje. Ausinės iki šiol gaminamos be didesnių pakeitimų nuo savo pirmtakių.

Daugiau informacijos

38,00 €

Ausinės Koss Porta Pro ne veltui yra vadinamos legendinėmis. Daugiau nei 30 metų yra gaminamos be įpatingų konstrukcinių pakitimų ir daugelį klausytojų pavergia savo stulbinama garso kokybe. Visi muzikos žanrai atkuriami objektyviai, lengvai, be įpatingų pagražinimų. Greitas ir tikslus „bosas“, daug informacijos viduriniuose dažniuose, skaidrūs, bet neįkyrūs aukštieji. Taip pat nuostabą kelia gili atkuriamo garso erdvė, kurią sugeba sukurti tokių mažų gabaritų ausinės.

Reikia pabrėžti, kad Koss Porta Pro ausinės dėl atviro korpuso ir pagalvėlių konstrukcijos visiškai neizoliuoja išorės triukšmų ir visus jų atkuriamo garso privalumus galima pastebėti tik tylioje aplinkoje.

Koss Porta Pro ausinės yra ypač lengvos ir patogios, reguliuojamas lankelio prispaudimas (trys padėtys). Konstrukcija iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti trapi ir nepatikima, tačiau iš tiesų ausinės yra gana patvarios. Įtarimą kelia tik ne ypač kokybiškas laidas, bet šiame kainų lygyje tai galima pateisinti.

Senovinis Koss Porta Pro dizainas išsiskiria iš daugelio šiuolaikinių kompaktiško tipo ausinių. Iš pažiūros jis niekuom nesiskiria nuo pirmųjų šio modelio ausinių, pasirodžiusių prieš daugiau nei ketvirtį amžiaus.

Koss Porta Pro ausinės komplektuojamos kartu su 6,3 mm perėjimu ir maišeliu transportavimui.

Korpuso tipas Atviras
Pagalvėlių tipas Dedamos ant ausų
Garsiakalbio tipas Dinaminis
Atkuriami dažniai (Hz) 15 - 25 000
Varža (Ω) 60
Jautrumas (dB) 101
Kabelis 1,2
Jungtis 3,5mm, 90° kampu
Komplektacija Minkštas saugojimo dėklas

Aksesuarai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: