Ausinės sportui
>
>
Ausinės sportui

Gamintojai

Kaip išsirinkti ausines bėgimui

Ausinės sportui

Ausinės sportui: 3 pagrindiniai kriterijai renkantis.

Geriausios bėgimui ar kitai aktyviai veiklai skirtos ausinės nebūtinai ant pakuotės turėtų turėti užrašus Sport, Sweatproof, IPX4.

Svarbiausia:

  • patogumas
  • patvarumas
  • galimybė aptarnauti (keisti ausinių pagalvėles, laidus).

Ausinės su lankeliu.

Ausinės su lankeliu neturi spausti ausų, bet tuo pačiu tvirtai laikytis ant galvos. Uždaro korpuso ausinės, o ypač pilnai ausis apgaubiančios, neleidžia drėgmei (prakaitui) pasišalinti į išorę ir tai gali sukelti diskomfortą. Tokiu atveju geriau naudoti atviro korpuso ausines, pro kurias ausys “kvėpuoja”. Ausinės taip pat turėtų būti lengvos, nes jų mažesnė inercija. Puikus pavyzdys – jau 30 metų gaminamos Koss Porta Pro ausinės, kurios dabar turi ir belaidę versiją.

In-Ear tipo ausinės.

Su į ausis įstatomomis ausinėmis nekaista ausys. Kad ventiliuotūsi ausies kanalas, galima papildomai rinktis sportui skirtas pagalvėles, kurios turi išilgines įpjovas drėgmei išgarinti.

In-Ear tipo ausines rekomenduojame tinktis jei jos turi papildomus tvirtinimus už ausies, nes kitu atveju dažnai pasitaiko, kad aktyviai judant laido svoris ausinę išjudina iš ausies kanalo. Atsegami laidai – privalumas ausines naudojant sportui, nes juos pažeidus ar tiesiog sudėvėjus, galima paprastai pasikeisti arba ausines paversti belaidėmis, įsigijant papildomai bluetooth adapterį.

True Wireless ausinės.

Tai visiškai belaidės In-Ear ausinės. Kiekvienoje iš jų yra sumontuota bluetooth imtuvai-siųstuvai, signalo keitikliai, stiprintuvai, akumuliatoriai ir, žinoma, garsiakalbiai. Visiems šiems komponentams sutalpinti reikia didesnių korpusų, nei jie būna laidinių ausinių. Nors ir gali atrodyti, kad True Wireles ausinės – geriausios belaidės ausinės sportui, tačiau dėl savo gabaritų ir svorio, šios ausinės gali prasčiau laikytis ausyse. Tad jas renkantis aktyviam naudojimui rekomenduojama išmėginti gyvai.

Ausinių atsparumas drėgmei ir prakaitui.

Sportui naudojamų ausinių atsparumas drėgmei ir prakaitui būtų privalumas, tačiau tai labai apriboja pasirinkimą. Praktika rodo, kad aktyviai sportuojant puikiai tarnauja ir ausinės, nepalaikančios IPX standarto. Pakanka privengti jas naudoti per didesnes liūtis ir po bėgimo kurį laiką nedėti į uždarą dėklą.


Share with

Įrašykite ieškomos prekės pavadinimą ar pavadinimo fragmentą

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.